KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11964271
nr 1196 4271
Michael Qvarsebo
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, "Kontemplation". Signerad, daterad 1989. Olja på pannå. Motivet: 50x32 cm
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 18:25:03
13/8 15:51:07